USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Samba Macae Macae Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Samba Macae Macaé Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Samba Macae Hotel

ex. Mercure Macae Hotel

Avanceret Booking
2026-08-29
2026-08-30

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

94

Samba Macae Hotel 4*


Samba er et 4-stjernet hotel 3 km fra Sant'Annas kirke og 1 km fra Campista Strand. Wi Fi er tilgængelig i hele ejendommen og en parkeringsplads er også på stedet.

Hotellet ligger i Macaé og ligger 3 km fra byens centrum.

En minibar og lydisolerede vinduer samt separat toilet og en bruser findes på værelserne.

Hotel tilbyder en gratis buffet som er serveret dagligt. Spisested Seu Clovis Burger kan man nå inden for 5 minutters gåtur.

  • Lufthavne
  • Macae Lufthavn
    9 km

På hotellet

General

  • Wi-Fi

Services

  • Room Service

På værelset

  • Minibar
  • Gratis toiletartikler
  • Fladskærms TV

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:59
Udtjekning: indtil 12:00
  • Information om ekstra senge
  • Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor langt er Macae fra det 4-stjernede Samba Macae Hotel?

    Macae lufthavn og det 4-stjernede Samba Macae Hotel er adskilt af 5 km afstand.
  • 🚗

    Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Samba Macae Hotel?

    Det Samba Macae Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved.
  • Er der morgenmad inkluderet i vores ophold på et Samba Macae Hotel?

    Ja, en gratis buffet er inkluderet i nogle priser. Sørg for at bekræfte disse oplysninger med et Samba Macae Hotel.
  • 🕗

    Hvornår er udtjekning i Samba Macae Hotel?

    Kunder skal tjekke ud fra Samba Macae Hotel ved 12:00.
  • 💵

    Hvor meget koster det at reservere et værelse i hotellet?

    Den gennemsnitlige pris for et værelse på hotellet er 39$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.
  • 🚪

    Hvilke værelsestyper er tilgængelige i Macaé hotellet?

    Macaé hotellet tilbyder Værelse Standard med to enkeltsenge og Dobbeltværelse Standard at vælge imellem.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-29
2026-08-30

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Samba Macae Hotel, Brasilien

Avenida Atlantica 1260, Macaé, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved